I Love Vegan Energy

Vegánstvo sa stalo našim životným štýlom. Zmenilo náš pohľad na svet, na náš život, na život okolo nás. Sme skupina športovcov, zdravo, pozitívne žijúcich a zmýšľajúcich mladých ľudí, ktorí žijú život inak. 

Každé ráno vstávame vitálnejší, šťastnejší a chceli by sme zmeniť svet okolo seba. Nikoho nebudeme a ani nemáme v úmysle do ničoho nútiť. Chceme iba informovať. Chceme sa s Vami podeliť o návod, ako sme práve my našli zmysel lepšieho a plnohodnotnejšieho života. Začali sme od seba, pretože zmena prichádza z vnútra každého z nás. 

Aj nám to chvíľu trvalo, nestačí stlačiť tlačidlo a všetko sa od základov zmení. Práve preto sa s Vami chceme podeliť o náš recept na krajší, zdravší a hodnotnejší život. Budeme pre Vás pripravovať novinky z nášho života, o strave, ktorú konzumujeme, o aktivitách, ktorými pomáhame druhým, a tým aj sebe. 

Vitajte u nás. Vitajte v 

I LoveVeganEnergy

Vegánstvo sa stalo našim životným štýlom. Zmenilo náš pohľad na svet, na náš život, na život okolo nás.

Čo je vlastne vegánstvo?

Je to spôsob života, podľa ktorého sa človek správa tak, aby neubližoval žiadnemu živému tvoru vrátane človeka. Je to jednoduchá filozofia zahŕňajúca odmietanie využívania zvierat a konzumácie zvieracieho mäsa a aj ich vedľajších produktov, ktorými môžu byť napríklad vajcia, mlieko, med a podobne. Vegán tiež nenosí oblečenie z kože, kupuje kozmetiku, ktorá nebola testovaná na zvieratách, atď. 
 

Aká je filozofia iloveveganenergy?

Naša filozofia je ukázať svetu, že zdravo a plnohodnotne sa dá žiť aj bez násilia. Chceme dobro pre všetky bytosti na zemi. Snažíme sa v tomto smere pomáhať, edukovať a združovať podobne mysliacich a žijúcich ľudí do jednej veľkej rodiny. Pridaj sa k nám a urob spolu s nami z našej planéty miesto plné lásky! 
iloveveganenergy
 

We Love Vegan Energy

Chceme vytvoriť veľkú rodinu podobne žijúcich a zmýšľajúcich ľudí, ako sme my. Ľuďom, ktorým záleží na zdraví, živote okolo nich a celej našej planéte. Začni od seba a pridaj sa k nám!